Отворите главни мени

СтановништвоУреди

Демографија[1]
Година Становника
1948. 658
1953. 583
1961. 814
1971. 903
1981. 1.068
1991. 1.189


РеференцеУреди

  1. ^ Kosovo, Приступљено 10. 4. 2013.