1153 — разлика између измена

41 бајт додат ,  пре 15 година
м
м (Бот Додаје: he:1153)
м (Бот Додаје: lt:XII amžiaus 6-as dešimtmetis#1153)
[[Категорија:1150-е]]
[[Категорија:12. век|51153]]
 
 
 
[[af:1153]]
[[lb:1153]]
[[lmo:1153]]
[[lt:XII amžiaus 6-as dešimtmetis#1153]]
[[map-bms:1153]]
[[mk:1153]]
109.173

измене