Тарквинија — разлика између измена

м
Разне исправке
м (Бот: исправљена преусмерења)
м (Разне исправке)
| површина = 279,65
| надморска_висина = 133
| временска_зона =
| позивни_број =
| регистарска_ознака =
| дан_града = 8. мај
| веб-страна = [http://www.tarquinia.net/ www.tarquinia.net]
1.572.075

измена