Kolibri

Придружио/ла се на датум 17. април 2007.
96 бајтова додато ,  пре 14 година
нема резимеа измене
м (Spomenica za 171 izmenu)
 
 
Градови:
[[Никозија]], [[Ларнака]], [[Пафос]], [[Курион]]
 
Стари напуштени градови:
[[Курион]], [[Саламис (Кипар)]]
 
[[Кико манастир]]
303

измене