Отворите главни мени

Промене

104 бајта додата ,  пре 4 године
м
* [[2006]]. — [[Борислав Ћорковић]], кошаркашки тренер. (*[[1933]].)
* [[2007]]. — [[Илија Стојановић]], редовни професор универзитета и академик. (*[[1924]].)
* [[2015]]. — [[Павле Минчић]], српски глумац и режисер. (* [[1931]].)
 
== Празници и дани сећања ==