1. новембар — разлика између измена

* [[1943]]. — [[Љиљана Седлар]], српска глумица.
* [[1944]]. — [[Кит Емерсон]], рок музичар.
* [[1952]]. — [[Бора Ђорђевић]], Рибља Чорба,чувени српски рок певачмузичар и писац[[ фронтмен ]] [[ Рибље Чорбе ]]
* [[1955]]. — [[Неђо Даниловић]], српски војни научник
* [[1962]]. — [[Ентони Кидис]], амерички рок музичар, фронтмен и певач групе [[Ред хот чили пеперс|Ред Хот Чили Пеперс]].
Анониман корисник