Социјалистичка партија (Португалија) — разлика између измена

нема резимеа измене
м
|позиција = [[леви центар]]
| скупштина1 =[[Скупштина Републике (Португалија)|Скупштина Републике]]
| број_мандата ={{Политичка партија/мандати|74|230|redpink}}
| скупштина2 =[[Европски парламент]]
| број_мандата2 ={{Политичка партија/мандати|78|21|redpink}}
| међународно_чланство = [[Социјалистичка интернационала]]
| европско_чланство = [[Партија европског социјализма]]