Т-64 — разлика између измена

16 бајтова уклоњено ,  пре 6 година
м
Бот: уклоњен шаблон: Link FA
м (Бот: уклоњен шаблон: Link GA)
м (Бот: уклоњен шаблон: Link FA)
[[Категорија:Руски тенкови]]
[[Категорија:Основни борбени тенкови]]
 
{{Link FA|ru}}