Ливадска жаба — разлика између измена

м
Бот: уклоњен шаблон: Link FA
м (Бот: уклоњен шаблон: Link GA)
м (Бот: уклоњен шаблон: Link FA)
[[Категорија:Безрепи водоземци]]
[[Категорија:Водоземци Србије]]
 
{{Link FA|pl}}
{{Link FA|uk}}