Диктатура пуковника — разлика између измена

м
Бот: уклоњен шаблон: Link GA
(прилично бесмислена реченица)
м (Бот: уклоњен шаблон: Link GA)
[[Категорија:Операција Гладио]]
[[Категорија:Диктатуре]]
{{Link GA|ja}}