Риген — разлика између измена

744 бајта додата ,  пре 5 година
м
Разне исправке
м (ispravke)
м (Разне исправке)
{{Координате|54_26_40_N_13_22_44_E_type:isle_region:DE-MV|54° 26′ 40" СГ Ш, 13° 22′ 44" ИГД}}
{{Инфокутија Острво
[[Датотека:la2-demis-ruegen.png|мини|Мапа Ригена]]
| име= Риген
| име 2=
| код језика=
| слика= la2-demis-ruegen.png
| опис_слике = мини|Мапа Ригена
| држава 1=
| држава 2=
| архипелаг=
| локација=
| мапа =
| гшир=
| гдуж=
| површина=
| обала=
| највиши врх=
| висина=
| геологија=
| статус=
| држава 1 ниво поделе 1=
| држава 1 регија 1=
| држава 1 име регије 1=
| држава 2 ниво поделе 1=
| држава 2 регија 1=
| држава 2 име регије 1=
| популација=
| датум пописа=
| град=
| откриће=
| временска зона=
| веб=
| напомена=
| категорија=
}}
{{Инфокутија Острво
| име= Риген
363.220

измена