Сликар — разлика између измена

39 бајтова додато ,  пре 6 година
м
Бот: исправљена преусмерења
м (wikidata)
м (Бот: исправљена преусмерења)
 
== Сликарски прибор ==
* [[Четка]] или [[Четка|Кист]] (четкица или кичица)
* [[Палета]]
* [[боја]]
== Види још ==
* [[Сликарство]]
* [[Списак сликара|Листа сликара]]
* [[Историја уметности]]
* [[Уметност]]
256.125

измена