ФК Обилић — разлика између измена

62 бајта додата ,  пре 5 година
м
Бот: исправљена преусмерења
м (Бот: исправљена преусмерења)
|-
|
|[[УЕФА лига Европе|УЕФА куп]]
| 1. коло
|{{зас|ШПА}}
|1:3
|-
|[[УЕФА куп УЕФА 2001/02.|2001/02.]]
|[[УЕФА лига Европе|УЕФА куп]]
|кв.
|{{зас|ФАО}}
256.125

измена