Отворите главни мени

Промене

80 бајтова додато ,  пре 4 године
* [[1974]]. — [[Клаудио Лопез]], аргентински фудбалски репрезентативац.
* [[1977]]. — [[Тифани Тејлор]], амерички фото-модел.
* [[1981]]. — [[Јонас Калман]], шведски рукометаш.
 
== Смрти ==
Анониман корисник