Европски пут Е661 — разлика између измена

м
нема резимеа измене
м (Бот: исправљена преусмерења)
м
{{Инфокутија Пут
|категорија = Е
|име =Европски пут Е661
|друго_имеознака = E661
|бојаиме =ауто-пут
|ознака =
|карта =E661 mapa.png
|E_ознака =Tabliczka E661.svg