25. јануар — разлика између измена

* [[1984]]. — [[Робињо]], бразилски фудбалски репрезентативац.
* [[1984]]. — [[Стефан Кислинг]], немачки фудбалски репрезентативац.
* [[1987]]. — [[Марија Кириленко]], руска тенисерка.
* [[1988]]. — [[Татјана Головин]], француска тенисерка.
 
Анониман корисник