Општина Нови Сад — разлика између измена

Нова страница: '''Општина Нови Сад''' се може односити на: * Градска општина Нови Сад * Град Нови Сад {{Више…
(Преусмерење на Градска општина Нови Сад)
(Нова страница: '''Општина Нови Сад''' се може односити на: * Градска општина Нови Сад * Град Нови Сад {{Више…)
'''Општина Нови Сад''' се може односити на:
#Преусмери* [[Градска општина Нови Сад]]
* [[Град Нови Сад]]
 
{{Вишезначна одредница}}