Ивасаки Јатаро — разлика између измена

м
nije klica vise
м (Робот: додато {{DEFAULTSORT}})
м (nije klica vise)
 
{{Биографија
| име = Јатаро
| презиме = Ивасаки
| слика = Y Iwasaki.png
| ширина_слике = 250п
* [http://www.mitsubishi.com/e/group/mark.html "The Mitsubishi Mark"], Mitsubishi.com
* [http://www.mhi-ir.jp/shokai/history_e.html "The origin of MHI can be traced all the way back to 1884"], MHI-ir.jp
{{DEFAULTSORT:Ивасаки, Јатаро}}
 
[[Категорија:Рођени 1835.]]
363.220

измена