Википедија:Потребни чланци/Азија — разлика између измена

нема резимеа измене
* [[Токијски залив]]
* [[Тирански теснац]]
* [[Хајфонг]]
* [[Улсан]]
* [[Тонкиншки залив]]
* [[Централна висораван]]
* [[Залив Моро]]
* [[Залив Давао]]
* [[Тал (вулкан)]]
* [[Маунт Пинатубо]]
* [[Мајон]]
* [[Багио]]
* [[Теџон]] ([[:en:Daejeon]])
 
[[Категорија:Потребни чланци]]