Лестер Пирсон — разлика између измена

нема резимеа измене
| супружник= Марјон Пирсон
| деца = син Џефри и кћерка Патриша
| универзитет = University[[Универзитет ofу Toronto (B.A.)Торонту]]<br />[[Универзитет у Оксфорду]]
University of Oxford (B.A.)<br />
University of Oxford (M.A.)<br />
| професија = [[Војник]], [[diplomatija|дипломата]], [[политика|политичар]], [[академија|академик]] и [[историја|историчар]]
|потпис = Lester B Pearson Signature 2.svg