Антиохија — разлика између измена

м
popunjavanje kutijice sa wikidate
м (правопис)
м (popunjavanje kutijice sa wikidate)
| гдуж = 36.160389
| надморска_висина =
| временска_зона = UTC+2
| позивни_број = 326
| регистарска_ознака =
| градоначелник =
1.572.075

измена