Марија Лујза — разлика између измена

м
popunjavanje kutijice sa wikidate
м (popunjavanje kutijice sa wikidate)
м (popunjavanje kutijice sa wikidate)
| владавина = [[11. март]] [[1810]] — [[6. април]] [[1814]].
| претходник = [[Жозефина де Боарне]]
| наследник = [[]]<!-- nema na wikipodacima -->
| функција1 = војвоткиња Парме
| владавина1 = [[11. април]] [[1814]] — [[17. децембар]] [[1847]].
1.572.075

измена