1981 — разлика између измена

83 бајта додата ,  пре 3 године
м
→‎Април: Тејлор Дент - датум рођења
(+)
м (→‎Април: Тејлор Дент - датум рођења)
* [[18. април]] — [[Максим Иглињски]], казахстански бициклиста
* [[23. април]] — [[Сека Алексић]], турбо фолк певачица
* [[2524. април]] — [[ФелипеТејлор МасаДент]] , возач Формулеамерички 1тенисер
* [[25. април]] — [[Фелипе Маса]], возач Формуле 1
* [[28. април]] — [[Џесика Алба]], америчка глумица