Едвард VIII — разлика између измена

м
Бот: исправљена преусмерења
м (Бот: исправљена преусмерења)
| 6 = 6. [[Френсис од Тека]]
| 7 = 7. [[Марија Аделајда од Кембриџа]]
| 8 = 8. [[Алберт од Сакс-Кобург и Гота|Алберт фон Саксен-Кобург и Гота]]
| 9 = 9. [[Викторија Хановерска]]
| 10 = 10. [[Кристијан IX Дански|Кристијан IX]]
| 11 = 11. [[Лујза од Хесе-Касела]]
| 12 = 12.
363.220

измена