Мери Тјудор, војвоткиња од Сафока — разлика између измена

м
standardizacija
м (standardizacija)
| 9 = 9. [[Катарина од Валоа]]
| 10 = 10. [[Џон Бофорт, 1. војвода од Самерсета]]
| 11 = 11. [[MargaretМаргарет BeauchampБошан ofод BletsoБлетса]]
| 12 = 12. [[Ричард Плантагенет, 3. војвода од Јорка]]
| 13 = 13. [[Сесили Невил]]
1.572.075

измена