Луј XII — разлика између измена

92 бајта додата ,  пре 5 година
м
м (standardizacija)
| династија = [[Династија Валоа|Валоа]]
| отац = [[Шарл од Орлеана|Шарл Орлеански]]
| мајка = [[Марија Клевска (1426—1487)|Марија Клевска]]
| супружник = [[Joan of France, Duchess of Berry]], [[Ана од Бретање]], [[Мери Тјудор, војвоткиња од Сафока]]
| деца = [[Claude of France]], [[Renée of France]], [[Michel Bucy]]
| грб =
| 1 = 1. '''Луј XII'''
| 2 = 2. [[Шарл од Орлеана]]
| 3 = 3. [[Марија Клевска (1426—1487)|Марија Клевска]]
| 4 = 4. [[Луј I од Орлеана]]
| 5 = 5. [[Валентина Висконти]]