Отворите главни мени

Промене

нема резимеа измене
| број_чланова = 104.000
| број_чланова_година = април 2014
| идеологија = [[Децентрализација]],<br /> [[Национални конзервативизам]],<br>[[Европеизам]].
| позиција =[[Десни центар]] / [[Десница]]
| скупштина1 =[[Народна скупштина Републике Србије|Народна скупштина]]
35

измена