Соломон Мони де Були — разлика између измена

нема резимеа измене
| име = Соломон Мони де Були
| боја = #B0C4DE
| слика = Мони де Були.jpg
| опис_слике = Мони де Були, надреалиста и песник
| пуно_име = Соломон Мони де Були
| датум_рођења = {{датум рођења|1904|9|27}}
528

измена