Списак сликара/Н — разлика између измена

нема резимеа измене
м (Бот: исправљена преусмерења; козметичке измене)
 
== Н.. ==
 
:[[Алберт Наматјира]] ([[1902]]-[[1959]]), аустралијски сликар
:[[Брус Науман]] (рођен [[1941]]), амерички сликар
:[[Жан Марк Натер]] ([[1685]]-[[1766]]), француски сликар
:[[Александер Нејсмит]] ([[1758]]-[[1840]]), шкотски сликар
:[[Патрик Нејсмит]] ([[1787]]-[[1831]]), шкотски сликар
:[[Пол Неш]] ([[1889]]-[[1946]]), енглески сликар
:[[Хајнрих Науен]] ([[1880]]-[[1941]]), немачки сликар
:[[Алис Нил]] ([[1900]]-[[1984]]), америчка сликарка
:[[Алмада Негреирос]] ([[1893]]-[[1970]]), португалски сликар
:[[Од Нердрум]] (рођен [[1944]]), норвешки сликар
:[[Уго Несполо]] (рођен [[1941]]), италијански сликар
:[[Луиз Невелсон]] ([[1900]]-[[1988]]), украинско амерички сликар
:[[Барнет Њуман]] ([[1905]]-[[1970]]), амерички сликар
:[[Никола Нешковић]] ([[1740]]-[[1789]]), српски сликар
:[[Ејнар Нилсен]] ([[1872]]-[[1956]]), дански сликар
:[[Снежана Вујовић Николић|Снежана Вујовић - Николић]] (рођена [[1959]]), српска сликарка
:[[Јан Ниувенхујс]] ([[1922]]-[[1986]]), холанддски сликар
:[[Бен Николсон]] ([[1894]]-[[1982]]), енглески сликар
:[[Никомах из Тебе]] грчки сликар из 4. века п. н. е.
:[[Александар О. Никулин]] ([[1878]]-[[1945]]), руски сликар
:[[Исаму Ногучи]] ([[1904]]-[[1988]]), јапанско амерички сликар
:[[Сидни Нолан]] ([[1917]]-[[1992]]), аустралијски сликар
:[[Кенет Ноланд]] (рођен [[1924]]), америчкии сликар
:[[Емил Нолде]] ([[1867]]-[[1956]]), немачки сликар
:[[Макс Магнус Норман]] (рођен [[1973]]), шведски сликар