Младен Крстевски — разлика између измена

м
мNo edit summary
| 1990. || [[Северна грешка|Северна грешка]] ТВ филм || /
|-
| 1991. || [[Тетовирање (филм)|Тетовирање ]] || СиптарШиптар
|-
| 1988 1992. || [[Тврдокорни|Тврдокорни]] ТВ серија || Скрсениот / Емисин
| 2014. || [[До балчак|До балчак]] || Орацот
|}
 
== Спољашње везе ==
* {{ИМДб име|id=0472416|name=Младен Крстевски}}