Самоа — разлика између измена

80 бајтова додато ,  пре 3 године
м
Измена
м (Измена)
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
| застава = Flag_of_Samoa.svg
| грб = Coat of arms of Samoa.svg
| мото = -{Fa'avaei le Atua Samoa}-<br />(Самоа се заснива на Богу)
| службени језик = [[Самоански језик|самоански]], [[Енглески језик|енглески]]
| главни град = [[Апија]]
| стоти део валуте = 100 сена
| временска зона = +13
| химна = -{[[Химна Самое|O le fuʻa o le saʻolotoga o Samoa]]}-<br />-{The Banner of Freedom}-
| домен = .ws
| позивни број = 685