Пригушница — разлика између измена

м
Бот Додаје: ca:Bobina de xoc Мења: es:Choke
м (Бот Додаје: ja:チョークコイル)
м (Бот Додаје: ca:Bobina de xoc Мења: es:Choke)
[[Категорија:електроника]]
 
[[ca:Bobina de xoc]]
[[de:Drossel (Elektrotechnik)]]
[[en:Choke (electronics)]]
[[es:Choque (electrónica)Choke]]
[[fr:Bobine d'arrêt]]
[[ja:チョークコイル]]
6.511

измена