Емил Рубен — разлика између измена

м
| 1982. || [[Едно лето|Едно лето]] ТВ серија || /
|-
| 1984. || -{[[Les cavaliers de l’orage]]}- || Соколов
| 1984. || [[Лес цавалиерс де л’ораге|Лес цавалиерс де л’ораге]] || Соколофф
|-
| 1985. || [[На наш начин|На наш начин]] ТВ серија || /
|-
| 1985. || [[Јазол]] || /