Славица Зафировска — разлика између измена

м
м (додана категорија Скопљаци помоћу геџета HotCat)
| 1990. || [[Еурека (ТВ серија)|Еурека]] ТВ серија || /
|-
| 1990. || [[Трст виа Скопје|Трст виа Скопје]] ТВ серија || Социјална работницкаработничка
|-
| 1990 1991. || [[Македонски народни приказни|Македонски народни приказни]] ТВ серија || /