Отворите главни мени

Промене

м
попуњавање претходника и следбеника
| функција =
| владавина =
| претходник = <!-- nema na wikipodacima -->none}}
| наследник = [[Теисп]]
| династија = [[Ахемениди]]
1.506.851

измена