Карл Александар, војвода од Виртемберга — разлика између измена

нема резимеа измене
Нема описа измене
Нема описа измене
| држава_смрти =
| сахрањен =
| функција = Војвода од Виртемберга
| владавина =
| претходник = -[[Еберхард Луидвиг, војвода од Виртемберга]]
| наследник = [[Карл Еуген, војвода од Виртемберга]]
| династија = [[Династија Виртемберг|Виртемберг]]