Теодор I Палеолог — разлика између измена

м
попуњавање претходника и следбеника
м (сређивање)
м (попуњавање претходника и следбеника)
| функција =
| владавина =
| претходник = [[Demetrios I Kantakouzenos]]| title=[[Despotate of the Morea|Despot of the Morea]]| years=1383–1407| after=[[Theodore II Palaiologos]]}}
| претходник = <!-- nema na wikipodacima -->
| наследник = <!--[[Theodore nemaII na wikipodacima -->Palaiologos]]}}
| династија = <!-- nema na wikipodacima -->
| отац = [[Јован V Палеолог]]
1.572.075

измена