1981 — разлика између измена

82 бајта додата ,  пре 2 године
м
→‎Април: Симон Гројл - датум рођења
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
м (→‎Април: Симон Гројл - датум рођења)
 
=== Април ===
* [[13. април]] — [[Симон Гројл]], немачки тенисер
* [[18. април]] — [[Максим Иглињски]], казахстански бициклиста
* [[23. април]] — [[Сека Алексић]], турбо фолк певачица