Изабела од Арагона и Кастиље — разлика између измена

м
Бот: исправљена преусмерења
м (standardizacija)
м (Бот: исправљена преусмерења)
| мајка = [[Изабела I од Кастиље]]
| супружник = [[Мануел I Португалски]]
| деца = [[Мигел да Паш|Мигел де ла Паз]]
| грб =
| опис_грба =
1.572.075

измена