Отворите главни мени

Промене

м
попуњавање претходника и следбеника
| функција =
| владавина =
| претходник = <!-- nema[[James naI wikipodacimaof -->Scotland|James I]]
| наследник = <!-- nema[[James naIII wikipodacimaof -->Scotland|James III]]
| династија = [[Династија Стјуарт]]
| отац = [[Џејмс I од Шкотске]]
1.506.851

измена