Gerrard

Придружио се на датум 6. јануар 2012.
м (Spomenica za 4714 izmena)
* <b>ТВ-серије: -{[[Kötü yol]]}-,
 
* <b>ТВ-серије #2: [[Љубав и освета]], [[Наслеђе једне даме]], [[Рањено срце]], [[Стаклена кућа]], [[Трачара]], [[Велвет]]</b>
 
* <b>Глумци и глумице: [[Арасели Арамбула]], [[Аријадне Дијаз]], [[Анхелика Ривера]], [[Азела Робинсон]], [[Алтаир Харабо]], [[Бланка Сото]], [[Виктор Норијега]], [[Вероника Кастро]], [[Габријел Сото]], [[Гај Екер]], [[Гиљермо Гарсија Канту]], [[Доминика Палета]], [[Eдуардо Сантамарина]], [[Едит Гонзалез]], [[Есмералда Пиментел]], [[Ерик Елијас]], [[Зурија Вега]], [[Јадира Кариљо]], [[Каролина Техера]], [[Кариме Лозано]], [[Кристијан де ла Фуенте]], [[Лаура Кармајн]], [[Лаиша Вилкинс]], [[Летисија Калдерон]], [[Марисол дел Олмо]], [[Мајрин Виљануева]], [[Марија Марсела]], [[Марџори де Соуса]], [[Пабло Монтеро]], [[Патрисија Мантерола]], [[Серхио Сендел]], [[Синтија Клитбо]], [[Тања Васкез]], [[Хосе Анхел Љамас]], [[Чантал Андере]], [[Џесика Коч]],</b>