Отворите главни мени

Промене

Без промене величине, пре 11 година
м
Бот Додаје: wa:Bossa nova
[[uk:Босса нова]]
[[uz:Bossa nova]]
[[wa:Bossa nova]]
[[zh:巴薩諾瓦]]
[[zh-min-nan:Bossa nova]]
59.699

измена