Нова демократија (Грчка) — разлика између измена

нема резимеа измене
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
| идеологија = [[Хришћанска демократија]],<br />[[Конзервативизам]],<br />[[Либерални конзервативизам]].
| позиција = [[Десни центар]]
| скупштина1 =[[Хеленски парламент|Грчки парламент]]
| број_мандата ={{Политичка партија/мандати|76|300|#3457D5}}
| скупштина2 = [[Европски парламент]]