Наплата дуга — разлика између измена

47 бајтова уклоњено ,  пре 14 година
нема резимеа измене
Нема описа измене
продуцент = [[Брус Дејви]] |
режија = [[Брајан Хелгеланд]] |
сценарио = [[Брајан Хелгеланд]]<br>[[Тери Хејз]]<br>базирано на[[Ричард Старк]] [[The Hunter (novelроман)|романуроман]] [[Ричард Старк|Ричарда Старка]] |
улоге = [[Мел Гибсон]]<br>[[Грег Хенри]]<br>[[Марија Бело]]<br>[[Крис Кристоферсон]]<br>[[Џејмс Коберн]]<br>[[Луси Лу]]<br>[[Дејвид Пејмер]] |
музика = [[Крис Бордман]]<br>[[Мо Џафи]]|