Википедија:Трг/Правописна питања — разлика између измена

(→‎Наводници или нот: нови одељак)
 
Жан Марк Гаспар Итар, Едуар (нисам сигуран око овог презимена Сегвен, Сегуен, Сегуан) —[[Корисник:Јакша|Јакша]] ([[Разговор са корисником:Јакша|разговор]]) 09:22, 27. јул 2008. (CEST)
:Презиме је '''Сегин'''. Позд.--[[Корисник:Erin|Ерин]] ([[Разговор са корисником:Erin|разговор]]) 09:49, 28. јул 2008. (CEST)
 
== Наводници или нот ==