Маузол — разлика између измена

16 бајтова додато ,  пре 12 година
м
Бот Додаје: nl:Maussollos
м (Бот Додаје: nl:Maussollos)
[[Категорија:Античка Грчка]]
[[Категорија:Хеленистичка историја]]
 
 
[[ca:Mausol]]
[[cs:Mausólos]]
[[de:Mausolos II.]]
[[en: Mausolus]]
[[es:Mausolo]]
[[fr:Mausole]]
[[nl:Maussollos]]
[[pl:Mauzolos]]
[[pt:Mausolo]]
59.699

измена