Ђулекаре — разлика између измена

м
Додавање надморске висине
м (Ц -> ц)
м (Додавање надморске висине)
|географска_ширина=42° 50′ 07" СГШ
|географска_дужина=21° 39′ 29" ИГД
|надм висина=724
|популација=117
|поштански код=
511.467

измена