Каракас — разлика између измена

45 бајтова додато ,  пре 2 године
* {{зас|}} [[Техеран]]
* {{зас|}} [[Рио де Жанеиро]]
* {{зас|Шпанија}} [[Лас Палмас де Гран Канарија]]
* {{зас|Шпанија}} [[Санта Круз де Тенерифе]]
* {{зас|}} [[Санто Доминго]]
* {{зас|}} [[Кали]]
* {{зас|}} [[Росарио]]
* {{зас|}} [[Клуж]]-Напока, Округ Хонолулу]]
* {{зас|}} [[Округ Хонолулу]]
 
== Рођени у Каракасу ==