Булевар краља Александра — разлика између измена
Садржај обрисан Садржај додат
Нема описа измене |
Нема описа измене |
||
Ред 42:
Булеваром краља Александра саобраћа велики број линија:
'''
'''
'''
'''
'''
'''
'''
'''12''' - Омладински стадион - Славија - Баново брдо (од 03.12.2012. линија саобраћа преко Ташмајдана)
Ред 66:
'''25''' - Карабурма 2 - Кумодраж 2
'''
'''26''' - Дорћол - Браће Јерковић
'''
'''27''' - Трг Републике - Миријево 3
'''
'''32''' - Вуков споменик - Вишњица
Ред 84:
'''79''' - Дорћол - Миријево 4
'''
'''
'''302''' - Устаничка - Бегаљица
'''
'''303''' - Устаничка - Заклопача
Ред 96:
'''304''' - Устаничка - Ритопек
'''
'''305''' - Устаничка - Болеч
Ред 102:
'''306''' - Устаничка - Бубањ поток
'''
'''307''' - Устаничка - Винча
Ред 108:
'''308''' - Шумице - Велики мокри луг
'''
'''309''' - Звездара - Калуђерица
|