Лонг Бич — разлика између измена

14 бајтова додато ,  пре 3 године
м (Бот: исправљена преусмерења)
* {{зас|}} [[Валпараисо]]
* {{зас|}} [[Bacolod]]
* {{зас|}} [[Manta]]
* {{зас|}} [[Ћингдао]]
* {{зас|}} [[Јокаичи]]
* {{зас|}} [[Измир]]
* {{зас|}} [[Момбаса]]
* {{зас|Русија}} [[Сочи]]
* {{зас|}} [[Pohang]]
* {{зас|Индија}} [[Колката]]
* {{зас|Камбоџа}} [[Пном Пен]]
 
== Референце ==